RC web
hlavní
aktuality 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001-2000
hangár
rubriky
RC kombat slowflyer letadla dílna
ostatní
akrobacie kmitočty programy plánky
kontakt
odkazy
logo ACES logo EPA logo WW1+ logo RC mania
vyhledávání
KOMBAT NA VYTYŠCE A NA RANÉ

V sobotu ráno jsme (Milhaus a Pavel) si vyjeli zalétat na Vytyšku v Krušných horách. Původně jsme sice chtěli jet rovnou na Ranou, ale když jsme zavolali Zdeňkovi, který byl zrovna na chalupě na Vytyšce a tvrdil že to fouká skvěle, jsme vyrazili tam. Foukalo to opravdu dobře, někdy až moc.

Létalo se nad krátkým svahem s vysokou trávou, pilotovalo se ze silnice. Rej samokřídel nezůstal nepovšimnut projíždějícími motoristy a cyklisty takže každou chvíli u nás nebo v povzdálí někdo stál.

Pavel a Zdeněk vyrazili s novými brusy. Pavlovi letělo samokřídlo (Tomahawk II) napoprvé skvěle, Zdeněk (Tomahawk II) ladil výchylky.

Když jsme dostatečně vymrzli rozhodli jsme se (Pavel a Milhaus), že ještě zkusíme Ranou. Zdeněk s vybitými baterkami ve vysílači šel domů. Kromě proraženého kola se po cestě na Ranou nic zvláštního nestalo. Na vrcholku Rané bylo paraglideristů a rogalistů jak much tak jsme radši létali trochu níž. Zpočátku jsme byli jen dva, po chvíli dorazili modeláři (taťka a syn) nevím odkud se svahovým větroněm a s docela pěkným Stingerem. Větroň se k boji moc neměl (:, Stinger také ne - prý je ještě moc nový, snad jindy. Když se vybily baterky i Pavlovi jeli jsme domů.

velikost akorát do kufru pilotáž ze silnice na Vytyšce
Milhaus Zdeněk Pavel
Zdeňkův syn Petr nálet? pneumatika proražená o žulový obrubník
na Rané bylo živo nový Stinger
Stinger nechtěl bojovat ... ale musel průlet Milhausovo Tomahawka II
© RC web
Design PAD | CSS&code by JK