RC web
hlavní
aktuality 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001-2000
hangár
rubriky
RC kombat slowflyer letadla dílna
ostatní
akrobacie kmitočty programy plánky
kontakt
odkazy
logo ACES logo EPA logo WW1+ logo RC mania
vyhledávání
Výsledky WASG 2006

WORLD AIRCOMBAT SCALE GAMES
WASG 2006
Sövde / Švédsko

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA - JEDNOTLIVCI
pořadí start. č. jméno body země
1 218 Oscar Cederlöf 3163 Švédsko
2 208 Jens Mardh 2886 Švédsko
3 201 Denny Fritche 2041 Švédsko
4 219 Per Danielsson 2009 Švédsko
5 141 Dietmar Kleinitz 1845 Německo
6 93 Reima Mäkinen 1792 Finsko
7 200 Adam Arvidsson 1740 Švédsko
8 204 Erik Sundström 1645 Švédsko
9 221 Roger Eriksson 1541 Švédsko
10 140 Daniel Lux 1410 Německo
11 212 Kjell Jansson 1336 Švédsko
12 146 Thomas Reutter 1301 Německo
13 144 Peter Müller 1283 Německo
14 217 Oscar Sjögren 1234 Švédsko
15 91 Kimmo Välivainio 1124 Finsko
16 92 Turo Mäkinen 1122 Finsko

17

222 Rulf Ljung 1098 Švédsko
18 87 Jarmo Vesamäki 1094 Finsko
19 62 Rolf Heller 1040 Švýcarsko
20 143 Jürgen Feldhaus 1027 Německo
21 213 Lars Karlsson 1019 Švédsko
22 106 Oddgeir Leikvold 973 Norsko
23 225 Jörgen Öberg 972 Švédsko
24 126 Dvořák "PAD" Pavel 971 Česká Republika
25 231 Olof Kjelberg 965 Švédsko
26 145 Rainer Handt 952 Německo
27 121 Jiří Senohrábek ml. 948 Česká Republika
28 209 Jonas Brewitz 947 Švédsko
29 203 Douglas Scherdin 926 Švédsko
30 210 Jonas Hastlund 923 Švédsko
31 232 Tommy Aronsson 891 Švédsko
32 122 Jiří Senohrábek st. 888 Česká Republika
33 100 Glenn Godtfredsen 885 Norsko
34 128 TomᚠSenohrábek 884 Česká Republika
35 124 Karel Lutz st. 874 Česká Republika
36 215 Lasse Lundell 841 Švédsko
37 109 Orjan Leikvold 840 Norsko
38 81 Ari Mattila 837 Finsko
39 227 Jörgen Grabmüller 836 Švédsko
40 101 Gunnar Leikvold 821 Norsko
41 4 Peter Buchberger 818 Rakousko
42 3 Josef Wastl 796 Rakousko
43 229 Peter Jonsson 796 Švédsko
44 60 Christian Stäubli 792 Švýcarsko
45 82 Erik Sjöblom 782 Finsko
46 103 Karl Thomas Jensen 780 Norsko
47 216 Mikael Kilbro 754 Švédsko
48 205 Fredrik Lanz 730 Švédsko
49 1 Alois Preininger 724 Rakousko
50 230 Daniel Nyrén 720 Švédsko
51 220 Pär Bertilsson 692 Švédsko
52 2 Gert König  688 Rakousko
53 142 Josef Greweling 678 Německo
54 83 Erkki Lusto 657 Finsko
55 226 Tommy Persson 653 Švédsko
56 223 Stefan Lundell 627 Švédsko
57 105 Morten Bergmo 592 Norsko
58 104 Kjell Seterstoen 591 Norsko
59 125 Patrik Svída 574 Česká Republika
60 102 Henning Leikvold 552 Norsko
61 61 Flavio Ghidoni 534 Švýcarsko
62 95 Severi Sjöblom 530 Finsko
63 94 Seppo Laukkanen 528 Finsko
64 108 Torodd Aarvold 485 Norsko
65 55 Tomaz Pozar 482 Slovinsko
66 80 Aimo Heinonen 438 Finsko
67 88 Juha Koivunen 421 Finsko
68 211 Kari Väliheikki 417 Švédsko
69 123 Karel Lutz ml. 372 Česká Republika
70 202 Anders Anderberg 353 Švédsko
71 228 Johan Grabmüller 193 Švédsko
72 207 Henrik Svärdskog 184 Švédsko

Poznámka: Letělo se na čtyři kola (každé 11 heatů). Prvních čtrnáct po této základní části letělo semifinále ve dvou heatech a následně sedm nejlepších letělo finále takže piloti na 8. až 14. místě mají o jeden let více, prvích sedm pak o dva lety více než piloti od 15. místa dále.

Následující tabulky pořadí družstev je nutno brát jako velmi orientační. Jde víceméně o hru čísel.

VÝSLEDKOVÁ LISTINA - DRUŽSTVA (neoficiální)
pořadí země
1 Švédsko
2 Německo
3 Finsko
4 Česká Republika
5 Norsko
6 Švýcarsko
7 Rakousko
8 Slovinsko (1)
Pořadí podle států jak jsem je stanovil na základě průměrného umístění nejlepších tří pilotů družstva, pokud mělo družstvo méně pilotů tak je průměr stanoven na jejich počet:

VÝSLEDKOVÁ LISTINA - DRUŽSTVA (neoficiální)
pořadí země
1 Německo (1213/7)
2 Švédsko (1104/30)
3 Finsko (847/11)
4 Švýcarsko (788/3)
5 Česká republika (787/7)
6 Rakousko (756/4)
7 Norsko (724/9)
8 Slovinsko (482/1)
Pořadí na základě zprůměrovaného zisku bodů všech členů družstva na jednoho člena. V závorce je průměrný zisk bodů, za lomítkem počet členů družstva.


Oficiální výsledková listina na stránkách pořadatele.

© RC web
Design PAD | CSS&code by JK