RC web
hlavní
aktuality 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001-2000
hangár
rubriky
RC kombat slowflyer letadla dílna
ostatní
akrobacie kmitočty programy plánky
kontakt
odkazy
logo ACES logo EPA logo WW1+ logo RC mania
vyhledávání
1.9. 2008 - Výsledková listina WASG 2008, Fano Itálie

Konečné umístění pilotů na WASG 2008 v Italském Fano:

1 . CZ Patrik Svída (3393)
2 . SK Kristián Popivčák (3247)
3 . FIN Turo Mäkinen (2735)
4 . FIN Reima Mäkinen (2438)
5 . CZ Pavel Dvořák (2311)
6 . CZ Jakub Skotnica (2127)

7 . SE Pär Bertilsson (2003)
8 . CZ Karel jr. Lutz
9 . CZ Richard Křížala

10 . SE Daniel Hornestedt
11 . IT Giovanni Centorame
12 . PL Tomasz Zalewski
13 . CH Hermann Kistler Kistler
14 . SE Fredrik Lanz
15 . IT Enzo Riccio
16 . SE Samuel Olofsson
17 . SK Viktor Kubal
18 . D Jürgen Feldhaus
19 . D Dietmar Kleinitz
20 . SLO Tomaž Svoljšak
21 . IT Claudio Di Massimanonio
22 . PL MAREK Dawidowicz
23 . CH Flavio Ghidoni
24 . SLO VLADO OGRIZEK
25 . SLO Sandi Žužinjak
26 . FIN Ari Mattila
27 . IT Peppe Panzieri
28 . A Gert König
29 . A Alois Preininger
30 . CZ Rudolf Klouček
31 . CH Edi Vandersee
32 . SLO Tomaž Požar
33 . EST Gennadi Gussev
34 . CZ Petr Hakl
35 . SE Johan Grabmüller
36 . PL Jan Korczak-Horodyski
37 . SE Per Danielsson
38 . IT Stefano Russo
39 . Sk Simona Batkova
40 . UA Igor Prepodobnyi
41 . IT Carlo Centorame
42 . UA Oleksander Yakymchuk
43 . FIN Seppo Laukkanen
44 . PL Slawomir Janke
45 . CZ Ondřej Havel
46 . SE Daniel Nyren
47 . SK Jozef Barat
48 . IT Massimo Semeria
49 . CH Rolf Heller
50 . IT Michele Marangon
51 . Sk Robert Batka
52 . D Rainer Handt
53 . D Daniel Lux
54 . D Kai Krause
55 . D Henrik Starkloff
56 . IT Luca Torani
57 . SE Henrik Svärdskog
58 . CZ Karel Lutz
59 . SE Mikael Kilbro
60 . D Korbinian Huber
61 . CH Christian Stäubli
62 . SLO Andrej Pervinsek
63 . PL ROMAN MANKO
64 . SLO Marko Požar
65 . IT Roberto Smiderle
66 . PL MIROSLAW Stachowski
67 . PL Piotr Eciak
68 . D Hans-Jörg Böttcher
69 . FIN Aimo Heinonen
70 . D Timo Starkloff
71 . PL Tomasz Śmigielski
72 . D Peter Müller
73 . A Philipp Mero
74 . SLO Sreeko (Felix) Žnidareie

V hodnocení týmů čeští kombatáři na prvním místě.

© RC web
Design PAD | CSS&code by JK